תיקון אייפון

תיקון אייפון במעבדת סלולר

טופ סלולר הוד השרון מומחים בתיקון אייפון מקצועי ובטוח. אנו מטפלים בכל סוגי התקלות לכל דגמי אייפון. המטרה שלנו היא לתקן את האייפון שלכם במהירות האפשרית בכדי שיחזור להיות חלק מחייכם. אנו מעבדת סלולר לתיקון אייפון בעלת מוניטין וניסיון של שנים בתחום.

טופ סלולר הוד השרון עובדים עם טכנאים מקצועיים ומיומנים שיתקנו את האייפון שלכם בצורה הטובה ביותר. בנוסף אנו משתשים לתיקון האייפון בחלקים מקוריים ואיכותיים בלבד, אשר עוברים בדיקת איכות לפני שמגיעים אלינו.

אנו פותרים תקלות לכל סוגי האייפונים, מהישנים עד לחדישים ביותר. צוות המומחים שלנו ידעו לעלות על כל בעיה וימצאו עבור האייפון שלכם את הפתרון המתאים לו. תיקון אייפון בשימוש בחומרים ובכלים המיועדים לו מאפשר לנו לבצע את התיקון בצורה טובה, מדויקת וללא סימנים.

תקלות נפוצות באייפון

לפני שמגיעים לביצוע פעולת תיקון האייפון יש לעלות על התקלה הקיימת.

ישנם תקלות נפוצות הקיימות באייפון והן: האייפון לא נדלק, מסך האייפון נשבר, מסך האייפון אינו מגיב, כפתור הבית של האייפון אינו עובד, בעיות קורוזיה באייפון, תקלות שונות בלוח האם של האייפון, בעיות בחיישנים של האייפון, בעיות קליטה באייפון ותקלות במצלמה הקדמית/ האחורית של האייפון.

תקלות אלו יכולות לקרות לכל אחד, בכל דגם של אייפון. אבל אין לכם ממה לחשוש לטופ סלולר יש את הפתרון המתאים עבור האייפון שלכם.

שירותי התיקונים ל – iPhone:

תיקון מסך לאייפון

תיקון שקע טעינה לאייפון

החלפת סוללה לאייפון

תיקון אייפון במעבדה מרכזית בהוד השרון

מוצרים לרכישה

תיקונים במעבדה